Jakob MuffDirektør
jakob@muffbyg.dk
26804747
Maria Kunø HjerrildRegnskabs- og administrationschef
maria@muffbyg.dk
26874758
Anders GrigelKalkulationschef
ag@muffbyg.dk
26874757
Anders FalkProjektleder
anders@muffbyg.dk
26874780
Brian Thorndahl JessenProjektleder
brian@muffbyg.dk
26874749
Claus StokholmProjektleder
claus@muffbyg.dk
26874705
Kasper B. KristensenProjektleder
kasper@muffbyg.dk
26874712
Kristoffer JepsenProjekt-chef, Sjælland
kristoffer@muffbyg.dk
26874756
Steen SvarrerProjekt-chef
steen@muffbyg.dk
26874707
Susanne KristensenKreditor- og lønbogholder
susanne@muffbyg.dk
26874708
Diana MuffAdministrativ medarbejder
diana@muffbyg.dk
26874747

Læs vore persondatapolitik nedenfor:
Persondata kunder Muffbyg